Beşiktaş Müzik Merkezi,bağlama,baglama,saz,gitar,piyano,keman,akordeon,klarinet,bati,muziği,kaval,mey,enstrüman,ders
TR EN We Offer Music Classes in Turkish & English at Our Center in Istanbul
Beşiktaş Müzik Merkezi, bağlama,saz,gitar,piyano,ders,kurs,enstrüman,ders,instrument
Anasayfa,beşiktaş,besiktas,muzik,music Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda branşlar,brans,dal,alan,erdal,erzincan foto,fotoğraf,fotoğraflar,photos,action,erol,parlak ön kayıt,arif,sağ,mp3,music link,linkler,link,ali iletişim,contact,us,email,mail,free video,youtube,gitar,satriani,mustafa,dönmez,keman Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda

Yan Flüt Hoca- 5
 Yan Flüt Hoca- 5 'ın Verdiği Dersler:

  Yan Flüt

1987' de doğdu.1998 yılında Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi Stiliana Stavreva'nın flüt sınıfına burslu olarak kabul edildi. 2010 yılında Bilkent Üniversitesi'nden mezun oldu, aynı yıl istanbul Teknik Üniversitesi Müzik ileri Araştırma Merkezi (MiAM) ‘nde Bülent Evcil ile yüksek lisans eğitimine başladı.

2000 yılında Prof. Robert Winn'in Almanya Koblenz'de düzenlenen Masterclass'ına katıldı ve seçmelerle belirlenen etkinlik sonu konserinde yer aldı. 2003'de Patrick Gallois'in, 2006'da Prof. Andras Adorjan'ın, 2010'da Emmanuel Pahud'un, 2011 yılında Davide Formisano'nun Masterclass'larına aktif olarak katıldı.

Eylül 2007'de Marmaris'te düzenlenen "1. Ulusal Cahit Koparal Flüt Yarışması"nda "En iyi Çağdaş Eser Yorumu" ile jüri özel ödülünü aldı.

Üniversite eğitimi boyunca Bilkent Gençlik Senfoni Orkestrası üyesiydi ve orkestranın yurt içi ve yurt dışı turnelerine katıldı. 2008 yılında Vladimir Ashkenazy yönetimindeki "Türk Yunan Gençlik Orkestrası" üyeliği görevlerinde bulundu, Türkiye ve Yunanistan konserlerinde yer aldı.

Bir çok defa Bilkent Senfoni Orkestrası'nda (BSO) misafir sanatçı olarak flüt ve piccolo çaldı ve yurt içi turnelerine katıldı.

Flüt eğitimine başladığından beri birçok konser ve resitaller veren Karapınar, flüt eğitimini iTÜ- MiAM da master düzeyinde, Bülent Evcil ile sürdürmektedir.

Copyright © 2006 - 2007 BesiktasMuzik.com Anasayfa Kurumsal SSS Foto Albüm Ön Kayıt Linkler İletişim Video
Become a fan of BMM in facebook | 
Twitter Instagram Vimeo youtube Facebook Email RSS 

Tasarım ve Uygulama: Dinamik