Beşiktaş Müzik Merkezi,bağlama,baglama,saz,gitar,piyano,keman,akordeon,klarinet,bati,muziği,kaval,mey,enstrüman,ders
TR EN We Offer Music Classes in Turkish & English at Our Center in Istanbul
Beşiktaş Müzik Merkezi, bağlama,saz,gitar,piyano,ders,kurs,enstrüman,ders,instrument
Anasayfa,beşiktaş,besiktas,muzik,music Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda branşlar,brans,dal,alan,erdal,erzincan foto,fotoğraf,fotoğraflar,photos,action,erol,parlak ön kayıt,arif,sağ,mp3,music link,linkler,link,ali iletişim,contact,us,email,mail,free video,youtube,gitar,satriani,mustafa,dönmez,keman Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda

Yan Flüt Hoca- 1
 Yan Flüt Hoca- 1 'ın Verdiği Dersler:

  Yan Flüt
1977 yılında Artvin Hopa’da doğdu. ilk, orta ve liseyi Hopa’da bitirdi.1999 yılında Karadeniz Teknik Üniversitesi, Güzel Sanatlar Fakültesi, Müzik Öğretmenliği Bölümüne girdi. Eğitimi süresince Latif Guliyev’den yan flüt dersleri aldı.2004 yılında mezun oldu. Mezun olduğu yıl Trabzon Güzel Sanatlar Lisesi’ne, yan flüt eğitmeni olarak girdi.
Ayrıca çeşitli müzik kurslarında solfej, dikte ve yan flüt eğitmenliği yaptı.2005 yılında Trabzon Devlet Tiyatrosu'na misafir sanatçı olarak girdi. Yer aldığı oyunlarda flüt icracısı olarak 2 sene çalıştı. Müzik çalışmalarını istanbul’da sürdürmektedir. Dilek Ersoy Beşiktaş Müzik Merkezi'nde Konservatuara Hazırlık Dersleri de vermektedir.

Copyright © 2006 - 2007 BesiktasMuzik.com Anasayfa Kurumsal SSS Foto Albüm Ön Kayıt Linkler İletişim Video
Become a fan of BMM in facebook | 
Twitter Instagram Vimeo youtube Facebook Email RSS 

Tasarım ve Uygulama: Dinamik