Beşiktaş Müzik Merkezi,bağlama,baglama,saz,gitar,piyano,keman,akordeon,klarinet,bati,muziği,kaval,mey,enstrüman,ders
TR EN We Offer Music Classes in Turkish & English at Our Center in Istanbul
Beşiktaş Müzik Merkezi, bağlama,saz,gitar,piyano,ders,kurs,enstrüman,ders,instrument
Anasayfa,beşiktaş,besiktas,muzik,music Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda branşlar,brans,dal,alan,erdal,erzincan foto,fotoğraf,fotoğraflar,photos,action,erol,parlak ön kayıt,arif,sağ,mp3,music link,linkler,link,ali iletişim,contact,us,email,mail,free video,youtube,gitar,satriani,mustafa,dönmez,keman Kurumsal,corporate,about us,hakkımızda

Ud Hoca- 1
 Ud Hoca- 1 'ın Verdiği Dersler:

  Ud

1985 yılında, Kayseri’de doğdu. ilkokul ve ortaokul eğitimini Kayseri’de tamamladı. Küçük yaşta babası şair Osman Baloğlu’ dan bağlama çalmayı öğrendi ve müzik çalışmalarına başladı. 1997 yılında ciddi anlamda ilk musiki derslerine ismail Ediz’den nazariyat ve ud dersleri alarak başladı. Ali Atay, Tolga Özdemir gibi isimlerden kısa bir süre ud dersleri aldı. 1999 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarına devam etti ve birçok konserine udu ile katıldı. Kayseri’de uzun yıllar yerel televizyonlarda haftalık periyotlarda müzik programları hazırlayıp sundu.

Kayseri Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik bölümünü bitirdi. Burada batı müziği eğitimi aldı.

2003 yılında girdiği iTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünde Mehmet Emin Bitmez, Osman Nuri Özpekel, Selahaddin içli, Abdi Coşkun, Feridun Öney, Nail Yavuzoğlu, Recep Uslu gibi hocalarla çalışma imkânı buldu.

istanbul’a geldikten sonra Yurdal Tokcan’dan ud dersleri aldı.

2004 yılında Bilen Işıktaş, Sami Dural ve Emir Altuğ Karakaya ile 3 Dem Ensemble grubunu kurdu ve grupla beraber birçok konser verdi.

2004 yılında TRT istanbul Radyosu Gençlik korosu imtihanını kazandı ve istanbul Radyosu Gençlik korosu ile birlikte konserler verdi.

istanbul Filarmoni Orkestrası ve iTÜ Oda Orkestrası ile konserler verdi. 2006 yılında solist (ud) olarak iTÜ Oda Orkestrası ile konser verdi.

2007 yılında Tunus’ta düzenlenen Genç Virtüözler festivaline katıldı.

2007 yılında Fransa’nın Lille şehrinde Lille Operasında ve Paris şehirlerinde solo resitaller verdi. Çeşitli gruplarla yurtiçi ve yurtdışı konserlerde bulundu.

2008 yılında mezun olduğu iTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarına yine aynı yıl yüksek lisans öğrencisi olarak girmeyi hak kazandı. Halen Yüksek Lisans öğrenimine devam etmektedir.

2009 yılında Fikret Karakaya yönetimindeki Bezmârâ topluluğuna kopuz, tanbur sanatçısı olarak dâhil oldu.18.02.1985 yılında Kayseri’de doğdu. ilk, orta ve lise eğitimini Kayseri’de tamamladı. Küçük yaşta babası şair Osman Baloğlu’ndan bağlama çalmayı öğrendi ve müzik çalışmalarına başladı. 1997 yılında ciddi anlamda ilk musiki derslerine ismail Ediz’den nazariyat ve ud dersleri alarak başladı. Ali Atay, Tolga Özdemir gibi isimlerden kısa bir süre ud dersleri aldı. 1999 yılında Kayseri Büyükşehir Belediyesi Konservatuarına devam etti ve birçok konserine udu ile katıldı. Erciyes Üniversitesi Klasik Türk Müziği korosunun çalışmalarına katıldı ve konserlerine uduyla iştirak etti. Kayseri’de uzun yıllar yerel televizyonlarda haftalık periyotlarda müzik programları hazırlayıp sundu.1999 yılında Kayseri Anadolu Güzel Sanatlar Lisesi giriş sınavlarını birincilikle kazandı. Burada batı müziği eğitimi aldı. Eğitimi sırasında pek çok resitaller, konserler verdi.2003 yılında girdiği iTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarı Temel Bilimler bölümünü birincilikle kazandı. Konservatuarda Osman Nuri Özpekel ve Mehmet Bitmez gibi hocalarla ud derslerine başladı. 2004 yılında Bilen Işıktaş ve Sami Dural ile 3DEM grubunu kurdu ve grupla beraber birçok konser verdi.2004 yılında TRT istanbul Radyosu Gençlik korosu imtihanını birincilikle kazandı ve istanbul Radyosu Gençlik korosu ile birlikte konserler verdi. 2005 yılında iTÜ Türk Musikisi Devlet Konservatuarında Kompozisyon bölümüyle Çift Anadal Programına (ÇAP) başladı. istanbul Filarmoni Orkestrası ve iTÜ Oda Orkestrası ile konserler verdi. 2006 yılında solist olarak iTÜ Oda Orkestrası ile konser verdi.Mehmet Bitmez ve Jarrod Cagwin'le Cemal Reşit Rey'de ve Hüsnü Şenlendirici'nin hazırlayıp sunduğu Dünyanın Türküsü isimli televizyon programında aynı sahneyi paylaştı. istanbul’a geldikten sonra Yurdal Tokcan’dan ud dersleri aldı

Copyright © 2006 - 2007 BesiktasMuzik.com Anasayfa Kurumsal SSS Foto Albüm Ön Kayıt Linkler İletişim Video
Become a fan of BMM in facebook | 
Twitter Instagram Vimeo youtube Facebook Email RSS 

Tasarım ve Uygulama: Dinamik